[11841]
Упраўленне адукацыі адміністрацыі Першамайскага раёна г. Мінска

Дзяржаўная ўстанова адукацыi

"Сярэдняя школа №190 г.Мiнска"

Навіны ўпраўлення адукацыі

12.11.2018Дошкольному учреждению № 522 – 30 лет
Подробнее...
12.11.2018Дан старт городскому конкурсу исследовательских работ!
Подробнее...
12.11.2018Не прожигай свою жизнь!
Подробнее...
12.11.2018«Живи достойно!»
Подробнее...

Навіны камітэта адукацыі Мінгарвыканкама

14.11.2018В г.Минске стартовал второй сезон Минского турнира по мини-футболу «Stalitsa Futsal School Cup»
Подробнее...
13.11.20189 ноября 2018 года в ГУО «Минский городской институт развития образования» состоялась международная научно-практическая конференция «И.С. Тургенев. 200 лет спустя»
Подробнее...
09.11.20188 ноября 2018 года состоялся городской молодежный бал «Тургеневский бал в Минске»
Подробнее...
09.11.2018Подведены итоги городского конкурса «Педагогический старт – 2018»
Подробнее...

Апякунскі савет дзяржаўнай установы адукацыі

“Сярэдняя школа № 190 г. Мінска”

на 2015/2016 навучальны год

 

 

  1. Клімашэвіч Вольга Сяргееўна
  2. Лапотка Таццяна Мікалаеўна
  3. Калінава Ганна Уладзіміраўна
  4. Конышкіна Іна Васільеўна
  5. Кедзіч Алеся Іванаўна
  6. Падабед Святлана Васільеўна
  7. Кляніцкая Наталля Анатольеўна
  8. Чатырка Аляксандр Васільевіч
  9. Кітаева Аксана Леанідаўна

    10. Нелюбіна Вераніка Паўлаўна

     11. Матусевіч Яўгеній Пятровіч

     12. Сайкоўская Юлія Мікалаеўна

     13.Лапато Алена Іванаўна

     14.Міхалёва Ганна Аляксандраўна

     15. Кузьміч Таццяна Уладзіміраўна

     16. Багаяўленская Мая Мікалаеўна

     17. Каласоўская Юлія Віктараўна

     18. Трошка Іна Васільеўна

     19. Барысевіч Вольга Мікалаеўна

     20. Светава Наталля Сяргеўна

     21. Шэпелевіч Уладзіслаў Уладзіміравіч

     22. Мурахоўская Наталля Міхайлаўна

     23. Цярэшка Валянціна Уладзіміраўна

     24. Лебедзева Святлана Леанідаўна

     25. Дрэкава Юлія Васільеўна

     26. Ісаева Вольга Сяргееўна

     27. Смалюк Вольга Уладзіміраўна

     28. Дзятко Алена Уладзіміраўна

     29. Камппанец Надзея Уладзіміраўна

     30. Касценевіч Ігар Аляксандравіч

Карысныя спасылкі