[11841]
Упраўленне адукацыі адміністрацыі Першамайскага раёна г. Мінска

Дзяржаўная ўстанова адукацыi

"Сярэдняя школа №190 г.Мiнска"

Навіны ўпраўлення адукацыі

12.11.2018Дошкольному учреждению № 522 – 30 лет
Подробнее...
12.11.2018Дан старт городскому конкурсу исследовательских работ!
Подробнее...
12.11.2018Не прожигай свою жизнь!
Подробнее...
12.11.2018«Живи достойно!»
Подробнее...

Навіны камітэта адукацыі Мінгарвыканкама

14.11.2018В г.Минске стартовал второй сезон Минского турнира по мини-футболу «Stalitsa Futsal School Cup»
Подробнее...
13.11.20189 ноября 2018 года в ГУО «Минский городской институт развития образования» состоялась международная научно-практическая конференция «И.С. Тургенев. 200 лет спустя»
Подробнее...
09.11.20188 ноября 2018 года состоялся городской молодежный бал «Тургеневский бал в Минске»
Подробнее...
09.11.2018Подведены итоги городского конкурса «Педагогический старт – 2018»
Подробнее...

РАСКЛАД

правядзення факультатыўных заняткаў у 1-4 класах

на 1-ае  паўгоддзе 2016/ 2017 навучальнага года

п.п

Назва

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Коль

касць гадзін

Клас

Дзень нядзелі

Час правядзення

Месца правядзення

1

Матэматычная вяселка

Чарапок Н.М.

1

1 “А”

Пятніца

12.50-13.25

214

2

Здаровы лад жыцця

Чарапок Н.М.

1

1 “А”

Чацвер

12.10-12.45

214

3

Матэматычная вяселка

Нікіціна В.Д.

1

1 “Б”

Чацвер

12.10-12.45

201

4

Вучымся размаўляць

Нікіціна В.Д.

1

1 “Б”

Аўторак

12.50-13.25

201

5

Вучымся размаўляць

Пятровіч С.М.

1

1 “В”

Чацвер

12.10-12.45

215

6

Рашэнне тэкставых задач

Семчанка А.Л.

1

2”А”

Пятніца

12.00-12.45

203

7

Па ступеням правілаў здаровага харчавання

Семчанка А.Л.

1

2 “А”

Чацвер

12.10-12.55

203

8

Таямніцы гукаў і літар

Семчанка А.Л.

1

2 “А”

Аўторак

12.00-12.45

203

9

Матэматычная вяселка

Шайбак А.В.

1

2 “Б”

Чацвер

12.10-12.55

217

10

Па ступеням правілаў здаровага харчавання

Шайбак А.В.

1

2 “Б”

Аўторак

12.00-12.45

217

11

Па ступеням правілаў здаровага харчавання

Шэлег В.П.

1

2 “В”

Серада

12.00-12.45

206

12

Таямніцы гукаў і літар

Шэлег В.П.

1

2 “В”

Аўторак

12.00-12.45

206

13

Падарожжа ў мір казкі

Пыжык А.М.

1

3 “А”

Серада

12.00-12.45

207

14

Падарожжа ў мір казкі

Хілько В.В.

1

3 “Б”

Аўторак

12.00-12.45

211

15

Падарожжа ў мір казкі

Піскун Р.У.

1

3 “В”

Панядзе

лак

12.00-12.45

204

16

Рашэнне тэкставых задач

Сцепанюк Л.С.

1

3 “Г”

Аўторак

12.00-12.45

212

17

Матэматычная вяселка

Сцепанюк Л.С.

1

3 “Г”

Серада

12.00-12.45

212

18

Падарожжа ў свет матэматыкі

Сцепанюк Л.С.

1

3 “Г”

Чацвер

12.10-12.55

212

19

Матэматычная вяселка

Пяцэвіч М.З.

1

4 “А”

Чацвер

12.10-12.55

202

20

Асновы моўнай культуры

Пяцэвіч М.З.

1

4 “А”

Пятніца

13.00-13.45

202

21

Здаровы лад жыцця

Манюк Л.В.

1

4 “Б”

Аўторак

13.00-13.45

213

22

Матэматычная вяселка

Манюк Л.В.

1

4 “Б”

Серада

12.00-12.45

213

23

Рашэнне тэкставых задач

Конюх Р.В..

1

4 “В”

Аўторак

13.00-13.45

216

24

Моўны этыкет

Конюх Р.В.

1

4 “В”

Серада

13.00-13.45

216

25

Падарожжа ў свет матэматыкі

Конюх Р.В.

1

4 “В”

Чацвер

12.10-12.55

216

 

 

 

 

Карысныя спасылкі