[11841]
Упраўленне адукацыі адміністрацыі Першамайскага раёна г. Мінска

Дзяржаўная ўстанова адукацыi

"Сярэдняя школа №190 г.Мiнска"

Навіны ўпраўлення адукацыі

27.05.2018«Родительские университеты»
Подробнее...
21.05.2018В ЦДОДиМ "АРТ" состоялось мероприятие, посвящённое Дню семьи
Подробнее...
21.05.2018Мы за здоровый образ жизни
Подробнее...
21.05.2018Республиканский фестиваль авторской (бардовской) песни и поэзии
Подробнее...

Навіны камітэта адукацыі Мінгарвыканкама

22.05.2018Объявлены победители Международного конкурса стартап-проектов BizTech 2018
Подробнее...
22.05.2018Делегация Минской городской организации Белорусского профессионального союза работников образования и науки приняла участие в VI Международном форуме «Профсоюз без границ – 2018»
Подробнее...
22.05.2018Итоги первого открытого дистанционного конкурса «Профсоюзы: история и современность»
Подробнее...
22.05.201817–20 мая 2018 года на базе учреждения образования «Национальный детский образовательно-оздоровительный центр «Зубренок» состоялась республиканская спартакиада работников системы образования, ФСК «Буревестник»
Подробнее...

Графік работы аб'яднанняў па інтарэсах СШ № 190

Назва гуртка

Дзень тыдня

Час

Колькасць гадзін

Месца правядзення

Кіраўнік

"Футбол"

Серада

Субота

14.30-16.30

13.00-15.00

2 гадзіны

2 гадзіны

Спарт. зала

Касаўцаў Віктар Іванавіч

«Калейдаскоп рамёсел»

Аўторак

Серада

13.45-15.45

13.45-14.45

2 гадзіна

1 гадзіна

К. № 109 К.№ 109

Захаранкава Аксана Мікалаеўна

Турыстычны клуб «Зніч"

Серада

Субота

17.00-19.00

16.00-19.00

2       гадзіны

3       гадзіны

Спарт. зала

Скурат Вячаслаў Кімавіч

"Баскетбол"

Чацвер

Субота

16.30-18.30

15.00-17.00

2 гадзіны

2 гадзіны

Спарт. зала

Касаўцаў Віктар Іванавіч

"Танец"

Аўторак

Чацвер

13.40-14.40

13.40-14.40

1 гадзіна

1 гадзіна

К.309

Нягіна Алена Анатольеўна

"Рукодельннца"

Субота

10.00-12.00

2 гадзіны

К.214

Фінская Галіна Іванаўна

"Арыгамі"

Аўторак

12.00-13.00

1 гадзіна

К.204

Піскун Раіса Уладзіміраўна

"Саломапляценне"

Аўторак

13.45-15.45

2 гадзіны

К.109

Тужыліна Алена Аляксандраўна

"Пажарна-

выратавальны спорт"

Аўторак

Пятніца

15.00-17.00

15.00-17.00

2 гадзіны

2 гадзіны

Лагойскі тракт,17

КалтовічАляксей Ігаравіч

"Спартыўнае арыентаванне"

Аўторак

Пятніца

16.30-17.30

15.00-16.00

1 гадзіна

1 гадзіна

Спартыўная зала

Яньшына Людзміла Дзмітрыеўна

"Крынічка"

Субота

09.30-11.30

2 гадзіны

К.319

Савіч Вольга Уладзіміраўна

"Бяспечны рух"

Аўторак

Серада

Пятніца

14.30-15.30

13.45-14.45

14.30-15.30

1 гадзіна

1 гадзіна

1 гадзіна

К.303

Рабецкая Вераніка Андрэеўна

"Забава"

Панядзелак

Серада

15.50-16.50

13.00-14.00

1 гадзіна

1 гадзіна

Актавая зала

Макарэвіч Яўгенія Валер'еўна

"Валейбол"

Аўторак

Субота

14.30-16.30

10.00-12.00

2 гадзіны

2 гадзіны

Спарт. зала

Лабаза Сяргей Леанідавіч

 Расписание занятий по видам спорта в физкультурно-спортивном центре детей и молодёжи Первомайского района города Минска  

       БАСКЕТБОЛ:
Гимназия № 11 (ул. Калиновского, 36); СШ № 45 (ул. Никифорова, 18); СШ № 84 (ул. Пономарева, 11); СШ № 137 (ул. Калиновского, 50/2); СШ № 177 (ул. Шугаева, 19/1); СШ № 203 (ул. Городецкая, 54); СШ № 191 (ул. Городецкая, 7); СШ № 191 (ул. Городецкая, 7); СШ № 20 (ул. Парниковая, 5а); СШ № 197 (ул. Городецкая, 14).
      ФУТБОЛ:
СШ № 203 (ул. Городецкая, 54); СШ № 197 (ул. Городецкая, 14); Гимназия № 18 (ул. Калинина, 6); СШ № 73 (ул. Калинина, 17); СШ № 137 (ул. Калиновского, 50/2); СШ № 190 (ул. Никифорова, 19); СШ № 70 (ул. Седых, 34); МГКУ № 2.
       ВОЛЕЙБОЛ, МЯЧ НАД СЕТКОЙ:
Гимназия № 2 (ул. Никифорова, 37); Гимназия № 9 (ул. Седых, 10); Гимназия № 18 (ул. Калинина, 6); СШ № 45 (ул. Никифорова, 18); СШ № 114 (ул. Седых, 66); СШ № 191 (ул. Горецкая, 7); Гимназия. № 11 (Калиновского, 36), СШ № 84 (ул. Пономарева, 11); СШ № 70 (ул. Калиновского, 34); МГКУ № 2.
       ТЕННИС, НАСТОЛЬНЫЙ ТЕННИС:
СШ № 177 (ул. Шугаева, 19/1); СШ № 137 (ул. Калиновского, 50/2); СШ № 70 (ул. Калиновского, 34); СШ № 114 (ул. Седых, 66); 197 (ул. Городецкая, 14); МГКУ № 2.
       АЭРОБИКА, ЧЕРЛИДИНГ:                                         
СШ № 190 (ул. Никифорова, 19); Гимназия № 18 (ул. Калинина, 6); Гимназия № 11 (ул. Калиновского, 36).
    СПОРТИВНЫЕ (БАЛЬНЫЕ ТАНЦЫ), ХОРЕОГРАФИЯ, БРЕЙК-ДАНС:
СШ № 20 (ул. Парниковая, 5а); СШ № 45 (ул. Никифорова, 18); СШ № 190 (ул. Никифорова, 19); СШ № 202 (ул. Гинтовта, 22).
       ЛЕГКАЯ АТЛЕТИКА, ТРИАТЛОН:
СШ № 13 (ул. Тикоцкого, 57); СПШ № 14 (ул. Севастопольская, 54); РЦОП по легкой атлетике (ул. Калиновского, 111).
       ГАНДБОЛ:
Гимназия № 38 (ул. Шугаева, 15/1); СШ № 196 (ул. Никифорова, 21); СШ № 197 (ул. Городецкая, 14).
      ВОЛЬНАЯ БОРЬБА, РУКОПАШНЫЙ БОЙ, ДЗЮДО:
СШ № 163 (Ул. Тикоцкого, 9); СШ № 190 (ул. Никифорова. 19), СДЮШОР (ул. Карбышева, 46/1).
       БИАТЛОН, СТРЕЛЬБА:
СШ № 114 (ул. Седых, 66); СШ № 177 (ул. Шугаева, 19/1).
       ЛЫЖНАЯ ПОДГОТОВКА:
СШ № 20 (ул. Парниковая, 5); СШ № 70 (ул. Калиновского,34).
       АТЛЕТИЧЕСКАЯ ГИМНАСТИКА:
 СШ № 177 (ул. Шугаева, 19/1); СШ № 190 (ул. Никифорова. 19),

Карысныя спасылкі