[11841]
Упраўленне адукацыі адміністрацыі Першамайскага раёна г. Мінска

Дзяржаўная ўстанова адукацыi

"Сярэдняя школа №190 г.Мiнска"

Навіны ўпраўлення адукацыі

11.12.2018Зимний кубок Школьной лиги КВН.
Подробнее...
11.12.2018«Выбор есть!»
Подробнее...
11.12.2018Конкурс пионерских парадно-церемониальных отрядов
Подробнее...
11.12.2018Городские соревнования по туристско-прикладному многоборью в технике пешеходного туризма «Знiч»
Подробнее...

Навіны камітэта адукацыі Мінгарвыканкама

14.12.2018Международный конкурс «Педагогический старт – 2018»
Подробнее...
14.12.2018Подведены итоги городской рабочей спартакиады трудящихся предприятий, организаций и городских организаций отраслевых профсоюзов 2018 года
Подробнее...
14.12.2018Заседание Ассоциации руководителей учреждений образования «Формирование компетенций руководителей учреждений общего среднего образования в области финансово-хозяйственной деятельности»
Подробнее...
12.12.201811 декабря 2018 года в Минском государственном дворце детей и молодежи состоялась встреча одаренных учащихся города с Председателем совета Специального фонда Президента Республики Беларусь по поддержке талантливой молодежи Екатериной Николаевной Дуловой
Подробнее...

Графік

работы кіраўніцтва  дзяржаўнай установы адукацыі

 “Сярэдняя школа № 190 г. Мінска”  на 2018 год

(з змяненняі і дапаўненнямі на 01.09.2018).

 

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

Пасада

Тэлефон,

№ кабінета

Абед

Тыдн.

нагр

Панядзелак

 

Аўторак

 

Серада

 

Чацвер

 

Пятніца

 

Субота

 

1

Шыцік Людміла Міхайлаўна

Дырэктар

347-24-90

кабінет

№ 208

13.00-14.00

7

08.30-17.30

 

Урокі 3,4,6

 

 

 

 

09.00-18.00

 

Дзяж. адм

 

11.00-20.00

 

Урок 3,4

 

Прыем грам.

14.00-20.00

 

09.00-18.00

 

Урокі 3,6

 

 

09.00-16.00

 

 

 

1, 3 субота

09.00-13.00

3 субота месяца -

прыём грамадзян

 09.00-13.00

2

Сашына Таццяна Міхайлаўна

Намеснік дырэктара па ВР

342-24-91

Кабінет

 № 214 а

12.00

13.00

 

 

7 ф.

 

 

08.00-18.00

Дзяж.адм.

 

Прыём грам.

16.00-18.00

08.00-17.00

08.05-08.50

(1 ф.)

14.55-16.30

(2 ф.)

08.30-17.30

14.55-16.30

(2 ф.)

 

08.30-17.30

14.55-15.40 (1 ф.)

Прыём грам.

10.00-12.00

Урокі 3,6

08.30-16.30

14.55-15.40

(1 ф.)

 

 

08.00-18.00

Дзяж.адм.

 

Прыём грам.

16.00-18.00

08.00-17.00

08.05-08.50

(1 ф.)

14.55-16.30

(2 ф.)

10.30-16.30

14.55-16.30

(2 ф.)

 

10.00-16.00

14.55-15.40 (1 ф.)

Прыём грам.

10.00-12.00

10.00-16.00

14.55-15.40

(1 ф.)

 

09.00-18.00 - дзяж. адмін. (2 субота месяца)

Прыем грамадзян

14.00-16.00

 

3

Багданава Наталля Вячаславаўна

 

 

Намеснік дырэктара па ВР

 

 

342-24-91

кабінет

№  214 а

 

 

12.00-13.00

 

7 ф.

 

 

 

10.00-19.00

Урок 5,6

 

Прыём грам.

15.00-17.00

 

 

10.30-18.30

Урокі 6,7,8

 

 

09.30-18.30

Урокі 7,8

08.00-18.00

 

Дзяж. адм.

 

 

09.00-18.00

Прыём грам.

10.00-12.00

 

 

 

13.00-18.00

Урок 5,6

 

Прыём грам.

15.00-17.00

 

 

13.00-18.00

Урокі 6,7,8

 

 

09.30-17.30

Урокі 7,8

08.00-18.00

 

Дзяж. адм.

 

 

10.00-17.00

Прыём грам.

10.00-12.00

 

09.00-18.00 - дзяж. адмін. (1 субота месяца)

Прыем грамадзян

14.00-16.00

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роліч Юлія Уладзіміраўна

Намеснік дырэктара па ВР

кабінет

№ 207

Пан., аўтор., серада, пятн.

13.00-14.00

 

Чацвер

12.00-13.00

8/1

08.30-17.00

Урокі 2,3,5

 

 

08.30-17.30

 

Урок 4

Фак. 7

08.00-18.00

Дзяж. Адм.

 

08.30-17.30

 

Урокі 1-3

08.30-17.00

Прыем грам.

09.00-13.00

Урок 6

 

08.30-15.30

Урокі 2,3,5

08.30-16.00

 

Урок 4

Фак. 7

08.00-18.00

Дзяж. адм.

08.30-14.30

 

Урокі 1-3

08.30-15.00

Прыем грам.

09.00-13.00

Урок 6

09.00-18.00 - дзяж. адмін. (4 субота месяца)

Прыем грамадзян

11.00-13.00

5

Пілюгіна Алена

Алегаўна

Намеснік дырэктара па ВР

 

Кабінет

№ 207

14.00

15.00

14/0

08.00-18.00

 

 Урокі

1,2,3,4

 

08.00-18.00

 

 Урокі 1,3,4

 

 

08.00-18.00

 

Урокі

1,2,3,5

08.00-17.00

 

Урокі

2,3,4

 

08.00-18.00

Дзяж. адм.

Прыём грам.

10.00-12.00

16.00-18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.00-16.00

 

 Урокі

1,2,3,4

 

08.00-16.00

 

 Урокі 1,3,4

 

 

08.00-16.00

 

Урокі

1,2,3,5

08.00-14.00

 

Урокі

2,3,4

Без абеда

08.00-18.00

Дзяж. адм.

Прыём грам.

10.00-12.00

16.00-18.00

09.00-18.00 - дзяж. адмін. (3 субота месяца)

Прыем грамадзян

11.00-13.00

Карысныя спасылкі